O mnie

O mnie

O mnie
Cześć!

Mam na imię Jagoda. Cieszę się, że tu jesteś i chcesz mnie bliżej poznać! Jestem mamą dwóch wyjątkowych chłopców – Piotrusia i Krzysia oraz żoną Maćka, dzięki którym moje życie nabrało żywych kolorów i niesamowitego tempa. Nigdy nie podejrzewałam, że miłość odnajdę przez internetowy portal randkowy, ale życie lubi mnie zaskakiwać. 

Mieszkam w Poznaniu. Kocham to miasto całym sercem. Tutaj pracuję i odpoczywam. Ale kiedy tylko mogę uciekam nad morze… szum wody, piasek i zapach powietrza na plaży to coś, co mnie uspokaja i inspiruje.

W życiu najważniejsze są dla mnie rodzina i przyjaźń. Są motorem do działania i bezwarunkowym wsparciem.

Uśmiechem i pogodą ducha zarażam innych. Wierzę, że dobro do nas wraca. Czerpię radość z małych rzeczy. W życiu cenię otwartość, zdrowie i bezpieczeństwo.

Mam bzika na punkcie kolczyków. Uwielbiam kawę z mlekiem, a raczej mleko z kawą. Mój ulubiony kolor to niebieski, a szczęśliwa liczba to 6.

W wolnym czasie uwielbiam, wspólnie z Maćkiem, oglądać filmy i seriale. Kocham czytać książki i słuchać muzyki, chodzić na długie spacery oraz bawić się z moimi chłopakami.

O mnie
O mnie
Kiedy to wszystko się zaczęło?

W dzieciństwie uwielbiałam jak rodzice robili zdjęcia aby później wspólnie przeglądać rodzinne albumy. Zachwycałam się nimi i też tak chciałam, więc dość szybko dostałam swój pierwszy aparat fotograficzny. Na długi czas niestety rozstałam się z nim. Aż do chwili kiedy zostałam mamą. Narodziny moich synów przewartościowały moje dotychczasowe życie a fotografia stała się moją codziennością. I tak zatrzymywanie w kadrach ulotnych chwil macierzyństwa i dzieciństwa, miłości oraz czułości, zamieniły się z pasji w wizję i sposób na życie.

Moja fotografia czyli jakie sesje wykonuję

Specjalizuję się w sesjach lifestyle oraz naturalnych sesjach w studio. Ich autentyczność pozwala mi tworzyć obrazy chwil w życiu najistotniejszych. Uwieczniam Waszą bliskość. Wasze emocje. Wyjątkowy czas oczekiwania. Pierwsze dni życia. Pełne miłości spojrzenia. Szczęście i uśmiech. Zabawę dzieci. Ich minki i grymasy. Więzi rodzinne. Ukryte piękno.

Wierzę, że to co proste i prawdziwe jest najbardziej niezwykłe. Uwielbiam fotografie pełne naturalnego, ciepłego światła. Jasne i pastelowe kolory. Czerń i biel. Minimalizm. Ponadczasowość. Harmonię. Staram się by takie były moje zdjęcia. By wzbudzały w Was żywe wspomnienia. By dawały Wam radość. By przypominały Wam o chwilach, które tak szybko zapominamy!

O mnie

Jeśli oczekujesz na sesji swobodnej atmosfery i dużej dawki uśmiechu, napisz do mnie!
Stworzymy dla Ciebie najpiękniejsze wspomnienia!
Zapraszam!
Jagoda